Colway - polska marka kosmetyków i jej Kolagen

Colway to polska marka kosmetyków oparta o kolagen - to naprawdę wyjątkowe, naturalne produkty, kosmetyki i suplementy, bazujące na najnowocześniejszych rozwiązaniach biotechnologii i pomysłach czerpanych prosto z natury.

Marka ma już za sobą ponad 15 lat nieustannej ekspansji w Polsce, Europie i na świecie. Początki były trudne i wykiełkowały z początkiem 2003, kiedy Maurycy Turek – stworzył firmę opartą o unikalny w skali światowej wynalazek, niezwykły produkt czyli Kolagen Naturalny. Ten sukces to prawdziwy eliksir młodości XXI-go wieku.

Kosmetyki Colway - dlaczego są wyjątkowe?

Pytanie - co sprawia, że jest to najlepszy kolagen na rynku, a kosmetyki są wyjątkowe, dlaczego ten produkt zdobył już uznanie tysięcy użytkowników i dystrybutorów na całym świecie? Przez wiele lat laboratoria wielkich koncernów kosmetologicznych poszukiwały formuły, która byłby aktywna biologicznie i do tego skuteczna.

Dlaczego warto przekonać się do żelu kolagenowego do mycia twarzy?

Kolagenowy Żel do mycia twarzy przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, również dla cery wrażliwej, zmęczonej, oczekującej poprawy jędrności i świeżości. Żel kolagenowy do mycia twarzy wykorzystywany jest w gabinecie Trycho-Derm nie tylko do demakijażu i umycia skóry przed zabiegami kosmetycznymi. Unikalny skład kosmetyku zapewnia skórze właściwe odżywienie i nawilżenie, a specjalnie skomponowany zespół bardzo łagodnych substancji myjących wyklucza podrażnienia, czyniąc zabieg mycia twarzy komfortowym.

Kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3