Naturalny makijaż
Jane Iredale

Mineralne kosmetyki kolorowe do makijażu Jane Iredale to wysokiej jakości produkty, które mają tylko czyste minerały uzyskiwane laboratoryjnie oraz witaminy i naturalne składniki pielęgnacyjne pochodzące z ekologicznych upraw. Są jednocześnie kosmetykami kolorowymi, leczniczymi i odmładzającymi AntiAging.

Opakowania produktów są ekologiczne i poddawane recyklingowi. Produkty mają rekomendację Amerykańskiej Fundacji Raka Skóry (Skin Cancer Foundation), sprawdź https://skincancer.org/recommended-products/ oraz Polskiej Fundacji Rak’n’Roll. Przeszły testy alergologiczne, dermatologiczne, okulistyczne i na obecność metali ciężkich.

Są wodooporne I nie posiadają substancji ropopochodnych. Makijaż nie spłynie gdy wejdziesz do wody lub się spocisz. Jest makijażem dla aktywnych bo oddycha razem ze skórą.

Doceniły go również gwiazdy telewizji oraz naszej estrady takie jak np. Beata Kozidrak, bo każda z nich wie ile makijażu i jego korekt na co dzień się wykonuje i jak ciężko dźwignąć to skórze. Jane Iredale to marka, która ma w swojej ofercie pełną gamę produktów kolorowych, tj. pudry sypkie, prasowane, płynne (wszystkie w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej), korektory w kilku odcieniach, maskary, cienie do powiek, róże, pomadki, błyszczyki, balsamy do ust, bronzery, rozświetlacze, kredki do powiek i ust, zestawy woskowe I kredki do stylizacji brwi, mgiełki utrwalajace makijaż, bazy pod makijaż I cienie, wszelkie akcesoria do makijażu.

JESTEŚMY DUMNYM DYSTRYBUTOREM produktów JANE IREDALE!

Przetestuj zanim kupisz, zainwestowaliśmy w testery po to abyś był pewien, że wybrany kolor jest właśnie dla Ciebie, i że czujesz jak doskonale pracuje z twoją skórą I poprawia jej wygląd z dnia na dzień!

Rate this page