O nas

Trycho-Derm to specjalistyczny gabinet trychologii, kosmetologii, dermatochirurgii i dietetyki klinicznej, gdzie wszystkie te specjalności przenikają się i uzupełniają. Wiemy, że trudno sobie wyobrazić jak to wszystko składa się w całość, jednak możesz nam zaufać, że nie ma tu przypadku.

dobieranie kremu

Natalia Skalska

13 lat doświadczenia zawodowego. Absolwentka: Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi Członek: Stowarzyszenia ICATA (International Clinical and Aesthetic Trichology Association- Międzynarodowe Stowarzyszenie Trichologii Klinicznej i Estetycznej), Polskiego Stowarzyszenia Trychologów Stowarzyszenia Przyjazna Kosmetyka. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, certyfikowany w zakresie kosmetologii, medycyny estetycznej i trychologii. Wykładowca w Policelanej Szkole Kosmetycznej. Uczestnik wielu szkoleń i kongresów zawodowych. Promotor trychologii w Polsce-rozmówca audycji radiowych, autor publikacji specjalistycznych prezentowanych na łamach krajowych magazynów, prelegent (wykładowca) kongresowy.

Rozumiemy doskonale, że piękno włosów i skóry zaczyna się od zdrowia Twojego organizmu i dbamy o to na każdym poziomie naszej pracy. Realizujemy ponad 70 procedur diagnostycznych i zabiegowych, a każda z nich ma kolejnych wiele kombinacji wypracowanych przez lata pracy i dobrze wiemy, że to właśnie te kombinacje pozwalają osiągnąć najwięcej. Realizujemy zakres usług, na których naprawdę się znamy. Jeśli nie będziemy mogli Ci pomóc, nie obawiaj się, postaramy się polecić Ci kogoś, kto zaopiekuje się Tobą we właściwym zakresie.

Obserwujemy przez lata, że stan zdrowia społeczeństwa pogarsza się ze względu na czynniki środowiskowe, nieprawidłowe nawyki żywieniowe i zwiększony poziom stresu spowodowany rosnącym tempem życia. Jesteśmy przekonani, że należy zmienić sposób myślenia ludzi o swoim organizmie oraz skórze i traktowaniu ich w sposób zdrowy i holistyczny. Staramy się realizować usługi estetyczne przy jednoczesnej dbałości o ogólny stan zdrowia organizmu, w tym skóry. Ponadto ważne jest dla nas, aby dbałość ta wspomagała naturalne i wrodzone atuty urody, pozwalała godnie i ładnie się starzeć, akceptować swoje ciało i urodę, oraz indywidualizm piękna. Dążymy do zredukowania obecnie narastającej dezakceptacji społeczeństwa swojego ciała oraz kreowania sztucznego i jednolitego kanonu urody.

Nie stosujemy procedur zabiegowych i kosmetyków, do których nie jesteśmy przekonani pod względem bezpieczeństwa i skuteczności. Co najmniej 60% kosmetyków pielęgnacyjnych i leczniczych i 100% kosmetyków do wizażu stosowanych w Trycho-Derm to kosmetyki naturalne, wegańskie i wysokiej jakości. Co dla nas również niezwykle ważne, kosmetyki których używamy nie są testowane na zwierzętach.

Interested? Shop This Plant Collection!

Neque porro quisquam est, qui dolore ipsum quia dolor sit amet, consectetur adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt. 
Rate this page