Peeling skóry głowy Traybell CUTANEO marki Alcantara

Trychologiczny peeling do skóry głowy Traybell CUTANEO marki Alcantara wzbogacony o kwasy owocowe AHA

Peeling trychologiczny do skóry głowy z linii dermokosmetyków Traybell Alcantara to produkt trychologiczny hiszpańskiej marki Alcantara Cosmetica polecany do oczyszczania każdego rodzaju skóry głowy. Preparat zawiera drobinki, które usuwają martwy naskórek i zanieczyszczenia środowiskowe. Ponadto produkt jest wzbogacony w kwasy owocowe AHA, złuszczające uszkodzone komórki. W ten sposób umożliwiamy dotlenianie nowych, zdrowych komórek oraz udrożnienie porów skórnych i eliminację grudek łojowych. Peeling Traybell CUTANEO Alcantara przygotowuje skórę do przyjęcia substancji aktywnych i umożliwia głęboką penetrację składników.

Peeling Traybell posiada lekko kwasowe pH = 5.0, czego efektem jest dokładne oczyszczenie i utrzymanie nawilżenia. W skład produktu wchodzą również ekstrakty z winorośli właściwej, męczennicy wielkiej oraz ananasa. Kompleks tych ekstraktów działa przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwhistaminowo. Wszystkie te właściwości są niezbędne do ochrony skóry po procesach złuszczających. Natomiast zawartość wosków jojoba zapewnia utrzymanie optymalnej hydratacji bariery lipidowej naskórka.

Polecany dla każdego rodzaju skóry i przy każdym schorzeniu jako preparat przygotowujący i zwiększający wchłanianie składników aktywnych z preparatów w ampułkach, masek i innych.

Peeling Traybell cena i gdzie go możesz kupić – jaki sklep prowadzi sprzedaż

Peeling jak każdy produkt ma swoją cenę. Cena peeling Traybell wacha się w różnych gabinetach trychologicznych i salonach od 147 do nawet 180 zł. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jaka jest cena peelingu na stronie kosmetyki.glogow.pl (która jest odpowiedzą na zainteresowanie klientów gabinetu Trycho-Derm produktami trychologicznymi) wystarczy, że napiszesz do nas maila na trycho.sklep@gmail.com – odpowiadamy w ciągu 12h. Peelingu jak i innych produktów marki Alcantara nie znajdziesz w sklepie – są to produkty do profesjonalnego użytku, dostępne w profesjonalnych salonach oraz gabinetach trychologicznych.

trychologiczny peeling do skóry głowy traybell Alcantara Cutaneo

Jak stosować peeling do skóry głowy Traybell

Nałóż niewielką ilość produktu na suchą skórę głowy i delikatnie masuj palcami przez 10 minut. Dokładnie spłucz letnią wodą. Stosuj maksymalnie dwa razy w tygodniu przez okres trzech tygodni. Następnie profilaktycznie raz w tygodniu lub rzadziej.

Pojemność: 200 ml.

Traybell to specjalna linia dermokosmetyków Alcantara przeznaczona do trychologicznej pielęgnacji włosów i skóry głowy – czytaj więcej o firmie Alcantara tutaj.


Dlaczego warto stosować peeling skóry głowy?

Peeling do skóry głowy to kosmetyk, który złuszcza nadmiar zrogowaciałego naskórka – tego, który nagromadził się na powierzchni skóry głowy w przestrzeniach między włosami i w mieszkach włosowych. Naskórek u każdego z nas przechodzi cykl odnowy – martwe komórki złuszczają się w warstwie rogowej, a nowe powstają w warstwie podstawnej. Naskórek złuszcza się u każdego z nas – jest to naturalny proces fizjologiczny, którego nie unikniemy. Dlatego też, każdy może stosować peeling zarówno na skórze głowy jak i twarzy i ciele, aby usunąć pozostałości martwego naskórka. Dlaczego więc warto stosować peeling skóry głowy? Peeling skóry głowy jest odpowiedzialny m.in. za normalizowanie i przygotowanie skóry do przyjmowania składników aktywnych zawartych w dermokosmetykach linii Traybell Alcantara. Świetne alternatywy dla peelingu Traybell to: peeling Complex A marki Eliokap oraz peeling Energetica Composition D marki Orising

Informacja od trychologa

Istnieje wiele zmian chorobowych skóry głowy i włosów, które mają swoje źródło w innych problemach zdrowotnych. Wymagają one często terapii łączonych i współpracy z lekarzami różnych specjalizacji w celu głębszej analizy i w razie konieczności leczenia farmakologicznego. Zadaniem specjalisty trychologii jest znalezienie przyczyn problemu zaistniałego w obrębie skóry głowy i włosów oraz wdrożenie odpowiednich terapii. Terapii opierających się na użyciu profesjonalnych trychologicznych urządzeń, preparatów, metod zabiegowych lub leczenia farmakologicznego. Celem jest oczywiście doprowadzenia skóry głowy i włosów do prawidłowego stanu. Kuracje trychologiczne są stworzone zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Zadzwoń do nas lub umów się na konsultację trychologiczną przez Booksy. Prowadzimy również konsultacje przez Skype.

Trychologia jest dla Ciebie czymś nowym? Zapraszamy do odsłuchania audycji radiowej z której dowiesz się czym zajmuje się specjalista trychologii i jak wygląda wizyta u trychologa. Link do audycji radiowej.

Natalia Skalska Trycho-Derm Głogów

4.5/5 - (12 votes)

1 thought on “Peeling skóry głowy Traybell CUTANEO marki Alcantara”

Leave a Comment