Pielęgnacja włosów i skóry głowy

Produkty trychologiczne są specyficzną gamą kosmetyków, które nie tylko sprawiają, że skóra głowy wydaje się odświeżona a włosy jedynie wyglądają na zdrowe ale faktycznie zarówno skóra głowy jak i włosy tryskają zdrowiem zachowując doskonałą kondycję przez lata.

Jakie produkty stosujemy i jakie są dostępne w sprzedaży w naszym gabinecie?

oczyszczaczStosujemy wyłącznie produkty naturalne, testowane na ludziach (nie na zwierzętach) pod względem braku działań ubocznych mogących wywołać alergię. Linie Orising, Eliokap Top Level, Hair Loss System, Helianthis, Mediceuticals, Alcantara są sprawdzonymi i cieszącymi się dużą popularnością preparatami, ze względu na ich wysoką skuteczność w terapiach. Część z nich w USA posiada status leku co stanowi o ich wysokiej skuteczności. Formuły oparte na ziołach i innych naturalnych substancjach czynnych są stale modyfikowane wraz z rozwojem technologii. Wyrazem tego są nowe linie oparte m.in. na roślinnych komórkach macierzystych umożliwiające pełne wykorzystanie zasobów natury. Komponenty używane w preparatach pochodzą często z upraw organicznych, co gwarantuje wysoką jakość produktu. 

W jakich przypadkach kosmetyki trychologiczne są skuteczne?

Wypadanie włosów, łupież suchy, łupież tłusty, łuszczyca skóry głowy, łojotokowe zapalenie skóry głowy, włosy przetłuszczające się, przesuszona skóra głowy, włosy suche, włosy zniszczone, łamliwe końcówki, swędząca skóra głowy, wrażliwa skóra głowy, problemy ze skórą głowy dziecka. 

Na czym polega stosowanie produktów trychologicznych?

Polega na aplikacji produktów na powierzchnię skóry. Rodzaj produktu, metoda aplikacji oraz częstotliwość stosowania jest ustalana przez specjalistę trychologii w zależności od stanu i kondycji skóry głowy i włosów. Dzięki właściwej aplikacji produktów o wysokiej zawartości mi.in. minerałów, białek i witamin skóra głowy jest pobudzana, oczyszczana i dostarczane są do korzeni włosów różnego rodzaju substancje odżywcze.

Dlaczego dobór produktów przez specjalistę trychologii jest ważne?

Pomimo niewątpliwie zdrowego wpływu produktów trychologicznych stosowanych w naszym gabinecie opartych na składnikach naturalnych, ich aktywność jest jednak wysoka, stąd nieprawidłowo dobrany produkt może nie tylko nam nie pomóc ale również pogorszyć stan skóry głowy.

Rate this page